FR-4Xb
Cena na vyžiadanie
Možnosť nákupu na splátky cez
Quatro
Pravá ruka
Cassotto: nie
Doplňujúce informácie
Záruka (mes.): 36

Je mnoho vecí, ktoré zbožňujeme na tradičných akordeónoch. Počnúc výrazovými možnosťami až po dobrú prenosnosť. Ak ste však niekedy uvažovali, ako výrazne môže digitálny akordeón Roland zmeniť spôsob vášho hrania, mali by ste si to vyskúšať práve s novým FR-4X. S nízkou hmotnosťou a kompaktným dizajnom, ideálne naladeným mechom a úžasným zvukom sa vám bude na ňom hrať veľmi podobne, ako na tradičnom akordeóne. S výkonným zvukovým generátorom z nášho top modelu FR-8X však môžete zájsť omnoho ďalej. Vyberte si z pestrej ponuky zvukov akordeónov z celého sveta. Hrajte si pohodlne v tichosti s pripojenými slúchadlami a ešte pohodlnejšie na koncerte s priamym pripojením k PA systému. Ovládajte iné hudobné nástroje cez MIDI alebo zaznamenajte vaše hranie do pripojenej USB pamäte. Zvuky a pocit z hrania na FR-4× sú tradičné, je to však akordeón pre modernú dobu.

Prenosný V-Accordion so špičkovými zvukmi, vstavaným rekordérom a ďalšími funkciami

 • 37 klávesov na ľavej ruke a 120 gombíkov na pravej ruke
 • Kompaktný a ľahký
 • Zvukový modul a ovládanie z vlajkového modelu FR-8×
 • Výstupy pre slúchadlá a ozvučenie
 • 100 setov so zvukmi akordeóne (vrátane 67 továrenských setov), viac ako 150 orchestrálnych zvukov, 32 zvukov organa, 3 bicie kity
 • Vstavané efekty Chorus, Reverb a Rotary
 • Vstavaný audio rekordér
 • Rýchle reakcie a výborná dynamická citlivosť
 • Regulátor Bellows Resistance umožňuje nastaviť odpor mechu
 • Vstavaný ozvučovací systém (2 reproduktory + 1 tweeter)
 • Štvorznakový LCD displej
 • Štyri rozširujúce sloty pre ďalšie zvuky (rozšírenia Balkan a Dallapé sú súčasťou balenia)
 • Špecializovaný editačný program FR-4× Editor
 • USB pripojenie a MIDI I/O
 • USB pamäť pre prehrávanie a nahrávanie skladieb
 • Napájanie AC adaptérom alebo batériami (10×AA)
 • Čierna alebo červená farba; vyrobené v Taliansku

Hrajte akýkoľvek štýl s veľkou zvukovou výbavou

Tradičný akustický akordeón ponúka len jeden zvuk. Vďaka silnému zvukovému modulu z vlajkového akordeóna FR-8× máte s FR-4× v rukách celý orchester, ktorý vás podporí pri hraní akéhokoľvek hudobného štýlu. Môžete si vychutnávať a vyberať zo stovky „hotových“ továrenských zvukov ako je francúzsky Musette alebo ruská Bajan. Alebo si môžete vybrať z viac ako 150 orchestrálnych zvukov, ktoré sme pre vás vybrali z najnovších syntetizátorov Roland – môžete zmeniť váš akordeón na organ, sláčikový kvartet či basovú gitaru. Môžete pridať efekty Chorus, Reverb a Rotary alebo sprevádzať vaše melodické linky vstavanými zvukmi bicích. Továrenské zvuky si môžete prispôsobiť podľa vašich predstáv – plus môžete využiť doplnkové zvukové banky stiahnuté z oficiálnej stránky Roland – FR-4× je skutočne otvorený nástroj s rastúcim kreatívnym potenciálom.

Digitálny akordeón s úctou k tradícii

Ak hráte na tradičná akordeón, len ťažko sa vzdáte jeho expresívnych možností a prenosného formátu. Nový FR-4× však toto všetko dokáže; hrá ako špičkový akustický akordeón a je veľmi ľahký. Intuitívne rozloženie 37 klávesov na ľavej ruke a 120 gombíkov na pravej ruke spoznáte ihneď. Mech s tlakovým senzorom umožňuje nastaviť odpor presne podľa vašich predstáv. Tento nový digitálny akordeón má množstvo technológií a funkcií, no je ľahký a kompaktný – plus k tomu možnosť napájania AC adaptérom alebo batériami – je to skvelý výber pre hudobníkov na cestách.

Flexibilné výstupy pre rôzne hudobné scenáre

Cvičenie. Skúšky. Štúdio. Pódium. Roland FR-4× vás dokáže flexibilne podporiť, kdekoľvek budete hrať. Vďaka výstupu pre slúchadlá môžete bez obáv cvičiť doma v ktorúkoľvek hodinu. Na cestách vám výkonný vstavaný ozvučovací systém s dvomi reproduktormi a jedným tweeterom poskytne silný a plný zvuk. Ambiciózni tvorcovia dokonca môžu prepojiť akordeón s externými MIDI zariadeniami ako je Roland BK-7m a riadiť hudobný sprievod. Koncertujúci hráči ocenia profesionálne pódiové funkcie FR-4× ako je priame pripojenie k PA systému cez Line Out, s ktorým už nebudú musieť opatrne postávať pri ozvučovacích mikrofónoch a namiesto toho sa môžu voľne pohybovať.

Hrajte si v sprievode obľúbených skladieb alebo si nahrajte vlastné

USB Port je vašou vstupenkou do sveta najužitočnejších funkcií akordeóna FR-4×. Po vložení USB pamäte s vašimi obľúbenými skladbami alebo novým materiálom vašej kapely si môžete hrať v sprievode týchto nahrávok, ktoré budú znieť priamo v reproduktoroch akordeóna alebo v slúchadlách. Ak chcete byť skutočne kreatívni, FR-4× vám ponúka svoj vstavaný rekordér; jednoducho nahrajte váš part, uložte ho do USB pamäte a prekopírujte vašu nahrávku do počítača, kde ju môžete ďalej spracovať. USB export umožňuje aj bezpečne archivovať vaše zvukové nastavenia.

Nezáväzne objednať